O nas
O FIRMIE

Kilka słów o naszej firmie

Firma P.H.U. EDANO to rodzinna firma istniejąca od 1997 roku z długoletnią tradycją.
Początkowo byliśmy punktem sprzedaży detalicznej.
Po pięciu latach firma zmieniła swoją lokalizację. Obecnie siedziba firmy znajduje się w Uścikowie Fol. koło Obornik Wlkp., przy drodze S11 Poznań-Piła.
Zdobyte przez te lata doświadczenie pozwala na oferowanie klientom wysokiej jakości usług i produktów. Przez ciągłe kształcenie nabywamy nowych umiejętności aby lepiej wypełniać podjęte działania.
Poświęcamy swój czas dla Was, ponieważ jesteśmy pasjonatami naszych zawodów i naszej pracy.
W związku z ciągłym rozwojem firmy w roku 2014 rozbudowaliśmy powierzchnię magazynową oraz uruchomiliśmy linię do produkcji ekstrudatów.
To kolejny etap, który skłania nas do podejmowania nowych wyzwań w przyszłości. A indywidualne podejście do każdego klienta przekłada się na wspólny sukces.
Korzystając z najnowocześniejszych linii technologicznych do obróbki surowców firma stworzyła innowacyjny produkt nowej generacji – zanęty i przynęty wędkarskie.
W produkcji używamy tylko surowców najwyższej jakości – gdyż jaki surowiec, taki produkt.
Mając na uwadze wykształcenie weterynaryjne właściciela oraz jego pasji i miłości do zwierząt w 2023 roku stworzyliśmy i poszerzyliśmy produkcję o dodatkowe produkty związane z zoologią: Extru Królik gryzoń i Extru dog.

 

O FIRMIE

Nasza misja

Głównym celem firmy od wielu lat jest budowanie silnej marki kojarzonej z najwyższą jakością.

Najważniejszy jest klient. Chcemy spełniać jego potrzeby w zakresie oferowanego produktu. To uwagi i rady klienta są inspiracją do dalszego działania.

Kontrola jakości. Komponenty przez nas używane do produkcji jak i produkt końcowy poddane są stałej kontroli laboratoryjnej, zakład objęty jest stałą kontrolą inspekcji weterynaryjnej.

Misja społeczna. Firma od zawsze wspiera wiele lokalnych inicjatyw społecznych. Pomagamy fundacjom, osobom niepełnosprawnym, wspieramy imprezy sportowe dla dzieci i dorosłych, lokalne służby.